Я дуже сумніваюся, що піст уважно прочитають або поділяться їм, але я все одно це зроблю…

Звісно, ​​якби пост був заповнений кішками чи собаками, яких більшість із нас любить і яких піклується, наша вдячність і обурення були б переповнені.

Але пост не містить оголених фотографій.

На жаль, тут ми маємо тисячі загиблих бджіл, які постраждали від застосування пестицидів у нашій країні. На жаль, десь тут наш життєвий цикл зупиняється.
Якщо бджоли одного разу зникнуть з лиця Землі, нам, людям, залишиться всього 4 роки життя…

Чому бджоли – найважливіші живі істоти на Землі?

Всі ми знаємо колосальну важливість бджіл у нашому повсякденному житті і з дитинства цінуємо незвичайні властивості продуктів вулика. Ось висновки проведених досліджень щодо їхнього існування:

На останніх дебатах Королівського географічного товариства в Лондоні Інститут Earthwatch дійшов висновку, що бджоли є найважливішими живими істотами на планеті. Однак разом із цією новиною вчені зробили ще й заяву: бджіл тепер відносять до комах, які знаходяться під високим ризиком зникнення.

«ЯКЩО Бджоли зникнуть, Людство ПРОЖИТЬ ТІЛЬКИ 4 РОКИ, МАКСИМАЛЬНО. «
-Альберт Ейнштейн

Згідно з недавніми дослідженнями, бджоли зникли на 90% у всьому світі, причому причини варіюються залежно від регіону. Серед основних причин — масова вирубка лісів, відсутність безпечних місць гніздування, нестача квітів, безконтрольне використання пестицидів, зміни у ґрунті та зменшення кількості бджолярів.

Понад 70% світового сільського господарства залежить від цих комах, і можна сказати, що 70 зі 100 продуктів, які ми споживаємо, обумовлені процесом запилення, яке здійснюється бджолами.

Крім того, запилення бджолами необхідне для розмноження рослин, які є основним джерелом їжі мільйонів тварин. Без цього дика природа поступово почала б зникати.

Чи є якісь вирішення цієї проблеми?

Рішення справді є, але їх складно реалізувати у суспільстві, враховуючи шкідливу практику румунського виробництва та сільського господарства.

Проте деякі рішення були запропоновані фахівцями з надією на якнайшвидшу реалізацію:

– Заборонити, а не лише скоротити використання токсичних пестицидів. Пропонується перейти до використання пестицидів, які не впливають на запилювачів.
– Просувати повністю натуральні альтернативи сільському господарству.
– Проводити постійні дослідження та моніторинг здоров’я, благополуччя та збереження бджіл.
– Просувати програми, які дають населенню можливість брати участь у порятунку бджіл, підтримуючи бджолярів, наприклад, купуючи натуральний мед або беручи участь у національних проектах, таких як «Прийми вулик». Ви можете взяти участь у такому проекті завдяки…

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *